Současná situace způsobená pandemií nemoci COVID-19 má dopad do mnoha činností, na které jsme byli dříve zvyklí a mnohdy je vnímali jako samozřejmost. Jednou takovou oblastí bude i slavení letošních Velikonoc. Vzhledem k aktuálním omezením bude moci pouze 9 farníků slavit Velikonoční bohoslužby s naším knězem Peterem, a to v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Lobkovicích. Nebude probíhat žádné „výběrové řízení“, kdo bude moci dorazit a kdo nikoli; necháváme to na prvních desíti, kteří se přihlásí. Výjimkou bude Velikonoční vigilie (Bílá sobota), kdy bude mše s účastí mládeže, která zajistí vysílání mše online. Kromě toho prosíme o přihlášení se na hlídání hrobu v sobotu 11.4.

Zájemci, zapisujte se do tabulky níže do modrých buněk (mějte na paměti, že ostatní přihlášené uvidí; pokud se chcete přihlásit a nechcete, aby ostatní viděli Vaše jméno, můžete se zapsat neúplným jménem nebo nějakým pseudonymem).

Pro ostatní platí možnost sledování bohoslužeb v médiích. A především prožívejte Velikonoce ve svých srdcích.

1fBD6eE70bPoqCVD3hiZG9_eTFn9RcvGBu8BrqttGOos