Pozvánka na farní tábory

Rádi bychom vás pozvali na dva farní tábory pro děti. Jedná se o farní akci, proto budeme dávat přednost dětem z naší farnosti a jejich kamarádům (kteří s námi na táboře už byly).

Termín přihlašování pro děti z naší farnosti a jejich kamarády: do 1. 12. 2023

Od prosince dále budeme tábor nabízet i dětem v okolních farnostech. Pokud někdo zvažuje, že by dítě jelo na oba dva tábory, měl by zvolit tábor „primární“ a účast na táboře „sekundárním“ bude potvrzena až v prosinci, kdy uvidíme, jaká je kapacita.

Cena obou táborů je stejná.

Dotovaná cena: 2200 Kč za jednoho sourozence, a 1800 Kč za každého dalšího sourozence. Dotovaná cena platí pro členy klubu SHM Neratovice. Sleva za sourozence platí i v případě že každý sourozenec jede na jiný ze dvou nabízených táborů níže.

Další podrobnosti o jednotlivých táborech jsou níže.

První tábor (Habartovi), pro děti 8-14 let, termín 3.8. – 10.8. 2024

Tábor plný dobrodružství, to je oč tu běží. Přihlaš se a zažij ho spolu s námi.

Místo konání: Středisko Slunečnice, Uhelná Příbram 132, 582 45 Uhelná Příbram.

Věk: 8-14 let (pro mladšího sourozence možná výjimka)

Chcete-li dítě přihlásit nebo máte jakýkoliv dotaz, dejte nám vědět.

mail: habartjakub [zavináč] seznam.cz

Kuba a tým

Druhý tábor (Cúthovi), pro děti 6 – 14 let, termín 10.8. – 17.8. 2024

Rádi bychom vás pozvali na tábor. Je určen především pro děti, které po prázdninách půjdou do první až deváté třídy.

Místo konání: Chata Polesí, Polesí 66, 463 53 Rynoltice
Věk: cca 6-14 let (před absolvováním 1.- 9. ročníku ZŠ)

Máte-li zájem dítě/děti na tábor přihlásit nebo máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás.
mail: marek.cuth [zavináč] gmail.com
tel: 776 038 854 (Marek) / 605 491 288 (Veronika)

Náš tým: Marek a Veronika Cúthovi, Šárka Trhoňová, Kristina Kůlová, Václav Krejčiřík, Filip Zeman, Eliška Habartová, Maruška Matochová, Kačka Semerádová, Majda Trhoňová