Milé ženy a dívky všeho věku, opět Vás zveme na nedělní vyráběcí odpoledne do zeleného domu. Tentokrát vyzkoušíme ubrouskovou techniku, tzv. decoupage. Jestli máte čas a chuť, budeme se na Vás těšit v neděli 6.5. od 14:30 v Zeleném domě. Dekorovat budeme neglazurovanou keramiku, případně papírové krabice či dřevěné materiály. Něco k nazdobení pro Vás budeme mít také připraveno, ideálně si ale dopředu rozmyslete a s sebou přineste, co byste si chtěly vyrobit/nazdobit – např. květináčky, jednobarevné krabice (případně doma dopředu nabarvené akrylovými barvami), ostatní materiál bude plně zajištěn.

Pokud máte doma děti, které by vyrábění nebavilo (nebo je přestane bavit v průběhu), můžou se u nás zabavit s našimi dětmi a Matoušem, kterého vyrábění taky nebaví…

Pro případné dotazy: 776 182 667 / cuthova.anna[at]gmail.com

Akci pořádá 
SHM KLUB NERATOVICE