V pátek večer jsme se sešli ve velkém počtu v Neratovicích na nádraží. Vlak nás dovezl s jedním přestupem až do Tanvaldu. Před nádražím čekaly dva automobily, které dovezly naše zavazadla až k příchovické faře. Ale co my? My jsme si ten pětikilometrový kopeček hezky vyšli. Hurá do tepla! Konečně jsme tu. Všichni vymrzlí a hladoví jsme se hrnuli na večeři. Po večeři jsme se ubytovali a šli spát.

Druhý den jsme vyšli na procházku po okolí, kde jsme hráli hry, závodili atd. Bylo to super. Po výborném obědě jsme vyrazili zase ven. Tam jsme měli možnost zahrát si ve sněhu fotbálek s tenisovými míčky a další zábavné hry. Kluci se skvěle poprali, a tak jsme si všichni den krásně užili.

V neděli jsme si ráno sbalili, nasnídali se a šli do kostela na mši. Protože přes noc napadlo trochu sněhu , využili jsme situace a rovnou jsme se zkoulovali. Čas běžel, proto jsme hned po obědě museli opustit faru a vydat se dolů směr Tanvald. Vlak jsme stihli krásně 🙂

Všem moc děkuju za krásně prožitý víkend a těším se na příští, Maruška.

Maruška Nováková

A ještě pár fotek, abyste se mohli pokochat, jak krásně jsme se měli 🙂