Rádi bychom vás pozvali zase jednou na výlet – a to dokonce delší nežli obvykle…

Pojedeme do chaty Spáleniště (najdete ji na velmi neočekávané adrese www.spaleniste.cz), kde si budeme od pátečního večera do nedělního dopoledne (spíše až do poledne) hrát, povídat a všechny takové ty další podobné činnosti…

Co se týče logistiky a ubytování
Odjezd v pátek 15.6 v 16:00 z nádraží v Neratovicích, návrat v neděli 17.6 v 16:00 na to stejné nádraží, možná i na stejné nástupiště… (i když by tato situace nenastala, jsem si jist, že se na nádraží najdete 🙂 ).

Co s sebou
Dostatek oblečení na pobyt venku či uvnitř, na spaní a rezervní pro případ, že zmokneme, spacák, náhradní obuv a lízátko pro tým organizátorů (poslední položka není povinná, může však zajistit jistá privilegia)

Finance
200/350/500/600 Kč za 1/2/3/4 sourozence (není-li to srozumitelné, kontaktujte prosím Matouše)

Kde budeme bydlet
Budeme bydlet v chatě, která je velmi dobře vybavená, dokonce se tam nacházejí postele s matracemi, pohodlí je tedy garantováno 🙂Na chatě lze i topit dřevem-nedoporučuje se to však přehánět, jinak chata může dostát svému názvu v plné míře…

Těší se na vás již velmi známý tým KMV