Je ti víc jak 14 let, jsi ministrantem a máš odvahu vyrazit o prázdninách do Alp? Tak máme něco pro tebe. Usedlost v Alpském svahu naproti malému poutnímu kostelu Panny Marie (Maria Rast – Tirol, 40km východně od Innsbrucku). Parta kluků, kteří mají odvahu vyrazit k vrcholkům hor i do údolí k fotbalovým zápasům. Skvělá kuchyně, trocha adrenalinu, zábava i krása liturgie.
Termín: 6. – 14. srpna 2012, odjezd v pondělí ráno z Prahy, návrat v úterý večer tamtéž.
Pro: kluky (ministranty)
Věk: cca14 – 25 let
Co s sebou: Spacák, oblečení na horské túry (mačky a cepín nejsou nutné), dobré boty, oblečení a boty na fotbal na travnatém povrchu, plavky, sváteční oblečení, pokud možno vlastní ministrantské oblečení. Pas nebo občanský průkaz.
Cena: 4.000,-Kč. (Záloha 1.000,- Kč se platí při přihlášení). V ceně je plná penze, doprava a ubytování. Pro nemajetné je možná výrazná sleva.
Přihlášení a bližší informace: Je nutné osobně u P. Benedikta Hudemy (724 208 774, benedikthudema@atlas.cz) nejlépe na ministrantském setkání pro starší kluky v Kojeticích u Prahy (viz kalendář akcí).