Milí přátelé, je tu jedna nabídka pro všechny, kdo mají chuť prožít společně Zelený čtvrtek.

Začneme v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha, kde bude arcibiskup Dominik Duka hlavním celebrantem mše svaté, při které obnoví kněží z celé arcidiecéze závazky vyplývající ze svátosti svěcení a budou posvěceny oleje k udílení svátostí. Missa chrismatis začíná v 9:30.

Po mši se k nám přidají naši drazí ministranti a společně se přesuneme k těmto zavřeným dveřím Bílkovi vily, které se nám doufám otevřou 🙂 a společně s šikovnou a milou průvodkyní Jiřinkou si prohlédneme vystavenou expozici a sami si něco vytvoříme.

Sejdeme se na zastávce autobusu III. ZŠ v 8,00 hod. Odjezd je v 8,12 hod. Děti s sebou potřebují svačinu a pití, oblečení podle počasí a 70,- Kč na vstupy a cestovné. Pokud máte, tak i průkaz s datem narození a fotografií u dětí od 10 let.
Předpokládaný návrat do Neratovic je v 15,30 na zastávku autobusu III. ZŠ.

Bližší Info a přihlášení u D. Vrbové, e-mail: daniela.vrbova[at]seznam.cz; tel.: 723737292