Jaká byla víkendovka na Spáleništi 24.5. – 26.5. 2024? aneb Po stopách sv. Františka

Tato víkendovka se odehrávala na Spáleništi v Jizerských horách. Abych vás uvedl do obrazu – víkendovka byla zaměřěna na téma života Sv. Františka a co dělal.


Byli jsme ubytováni v hezky zrekonstrouvané chalupě nedaleko lesa. Bylo tu o nás velmi dobře postaráno jídlo bylo též dobré.

Program byl velice zábavný například: hráli jsme si na obchodníky dělali jsme různé sázky sbírali puzzle a skládali kostel. Oodpoledne jsme byli už na cestě (i když jsme to trochu očekávali) začalo pršet. Ale to nám odpoledne neskazilo, vrátily jsme se na chatu a zpívali písničky stavěli Betlémy hráli jsme pamatovací hry a pak přestalo pršet. Tak jsme tedy vyšli ven a hráli opět další pamatovací hru o rostlinách.


K večeru jsme udělali rozlučkovou opékáčku.

Celkově si troufám říct že se tato víkendovka velice vyvedla. Velké díky všem, kteří tuhle skvělou víkendovku pořádali.