Ohlédnutí za farním karnevalem a společenským večerem

Společenský večer roku 2024 máme za sebou a s radostí můžeme říct, že úspěšně. Letošní večer doznal velkých změn, ať už šlo o novou kapelu nebo nové místo, které jsme změnili po více jak 15 letech. Tudíž byla mezi pořadateli jistá nervozita z úspěchu celé akce, nicméně netrvala dlouho. Po prvních minutách se ukázalo, že letošní ročník bude povedený a vrátí se na úspěšnou vlnu z doby předcovidové. Účastníků byla bez mála stovka a ač jsme s takovým počtem účastníků nepočítali a nebyli na něj zcela připraveni, podařilo se i díky skvělé kapele Impulz, vytvořit atmosféru, která takovéto nedokonalosti proměnila v banálnost a úsměvnou malichernost. Chtěl bych poděkovat všem, kteří darovali krásné ceny včetně vlastní odvahy do tradičního půlnočního slosování a především všem, kteří se podíleli na organizaci celé akce. Poděkování patří i těm, kteří přidali ruku k dílu při dopoledním dětském karnevalu, kde si téměř 40 dětí mohlo užít spoustu zábavy a radosti. Díky, že jste přišli a užili si to s námi a zase někdy příště na viděnou.

Kuba

Níže se můžete pokochat fotkami z plesu od Anežky Kůlové