Dojmy z víkendovky v Jilemnci

Sraz byl v 15:45 na nádraží v Neratovicích. Poté jsme jeli 5. vlaky a jedním autobusem, cesta trvala dohromady 3hod. Když jsme dorazili na místo, tak jsme si vybalili batohy a poté jsme šli na večeři. Druhý den nás v 8:00 probudil budíček. Po budíčku následovala snídaně, kde jsme se rozdělili do čtyř týmů. Když skončila snídaně, přišla k nám starší paní s oznámením že se jaro zpozdilo (což je špatně protože nerostou kytky a všude je zima). Dostali jsme úkol: zjistit co se s jarem děje a nějak to vyřešit. To se nám úspěšně povedlo! Po této namáhavé cestě následovala bojovka. V neděli jsme šli dopoledne do kostela, po kostele jsme uklízeli a balili si všechny věci. Po sbalení jsme se vydali na cestu na nádraží. Následovně jsme odjeli domů.
Víkendovku jsme si moc užili a těšíme se na další.

Káťa a Barča