Dojmy a fotky z víkendovky pro starší

V pátek 4.11. vyrazila banda nadšených mladých lidí za poznáním koutu České republiky, konkrétně návštěvou Rumburka. Po příjezdu a ubytování na faře nám vedoucí oznámili pár organizačních věcí, mezi nimiž byla i zmínka o plánovaném 16 km výletě, který připadl na sobotu. Další den po budíku v 8 hodin se všichni sešli na snídani, kde řekli asistenti, jaká hra bude tento výlet doprovázet. Cílem hry bylo lépe poznat ostatní účastníky víkendovky a vymyslet pro každého jednu otázku. Následně se mělo vybrat několik otázek a odpovědí mělo být jméno účastníka, na kterého tato otázka nejvíce sedí. Na nejlepší 3 znalce pak čekala sladká odměna. Všichni tedy plni motivace vyrazili na dlouhou túru. Po dni plném poznávání se šlo na již avizovanou hru, kde 1. místo si s 16 body odnesla Martinka a o 2. a 3. místo se podělila Majda a Míša se shodným počtem 14 bodů. Po této hlavní hře se hrály ještě další menší hry. Navečer pak byla volná zábava. V neděli si každý zabalil, uklidil a vyrazilo se domů. Následovala radostná setkání s rodiči a příbuznými, kteří si přijeli na nádraží pro své ratolesti. Víkendovka se velmi vydařila a těšíme se na další.

Petr (17 let)