Společná pouť do Staré Boleslavi

Zveme všechny, kdo rádi putují a zároveň rádi jezdí na kole na pouť do Staré Boleslavi 28. září 2022.

Pojedeme jako obvykle podél Labe s cílem stihnout začátek poutní mše svaté na náměstí ve Staré Boleslavi v 10:00.

Sraz bude v 8:00 u prodejny Lidl v Neratovicích a v Kostelci u cyklostezky se jistě připojí další poutníci. Vítány jsou všechny generace, tam i zpět ujedeme okolo 40km. Těšíme se na Vás! Honza T. a spol.

Druhé pozvání je pro všechny, kdo rádi putují a zároveň chodí pěšky na tu stejnou pouť do Staré Boleslavi 28. září 2022. Půjdeme stejnou trasu jako cyklisté, ze stejného místa srazu (Lidl v Neratovicích) , ale vyrazíme o trochu dřív – už v 5:45. Případní opozdilci nás budou muset doběhnout (v minulých letech se to osvědčilo jako skvělá rozcvička☺). Pokud chcete, abychom na vás případně počkali, tak se mi přihlašte na čísle 601556505 .

Těšíme se na Vás! Šárka T. a spol.