Pozvánka na Víkendovku v Polesí 12.5. – 14.5.

Milé děti

Zveme Vás na víkendovku do Polesí na toto malebné místečko a tuto malebnou chatičku. Na tomto místě se bude konat i letní tábor organizovaný Cúthovými.

Víkendovka je určena především dětem cca 1. – 5. třída, výjimky jsou po předchozí domluvě možné.

  • Odjezd: v pátek 12.5. vlakem v 15:57 z nádraží Neratovice, sraz 15:40.
  • Návrat: v neděli 14.5. vlakem v 18:48 (a ani o minutu později, neboť naše vlaky jezdí přesně!), opět na nádraží v Neratovicích. Přijedeme tak trochu později, ale děti již budou po večeři.
  • Dotovaná cena: 300 Kč za prvního sourozence, 250 Kč za další
  • S sebou: spacáky, oblečení dovnitř i na ven přiměřené aktuálnímu počasí

Kapacita chaty je 35 míst a v současné době je téměř naplněna. Ale my si kapacitu ještě trochu přifoukneme a aktuálně (8.5. v 20:20) nám zbývají 3 místa. Tak kdo se nahlásíte včas a místa budou, rádi Vás vezememe. Takže to neodkládejte a přihlašujte se zde 🙂

Těšíme se na Vás a Vaše děti.
Cúthovi + Cúthovi
PS: To, že víkendovku organizujeme neznamená, že všude budeme. U vlaku tedy zrovna nebudeme, ale bude tam Šárka (s tou můžete při odjezdu řešit různé formality: platby) s týmem asistentů, kteří děti provedou milostiplnou cestou vlakem.
Co můžete řešit předem, můžete s námi: 777 108 583 / matous[tečka]cuth[zavináč]gmail[tečka]com
pro zdravotní dotazy/návody/konzultace: 776 182 667 / cuthova[tečka]anna[zavináč]gmail[tečka]com
PPS: Po příjezdu vlakem odvezeme děti i jejich bagáž na chatu autem. I tak bude ale dobré, když budou všichni sbaleni nějak kompaktně, abychom měli lehčí dva přestupy po cestě vlakem.

Akci pořádá SHM Klub Neratovice.