Víkendovka v Seči 22.-24.11.2019
Víkendovka v Seči
 
Víkendovka se mi moc líbila. První den se mi nejvíce líbil příjezd. Druhý den se mi nejvíce líbily hry: vyplňování profilu SUPERHRDINA, zachránění Země pomocí superschopností. Poslední den byla krásná snídaně. Hodně jsem se najedl.
 
Damián
 
Mně se líbilo, jak jsme hráli Bang a já jsem byla šerif a vyhrála jsem. A líbilo se mi ještě, jak mi pomohla Míša se dostat k tlačítku, jehož zmáčknutí odvrátilo pád meteoritu.
 
Zdíša
 
Je 22. 11. 2019 15:36 a speciální komando superhrdinů z utajeného města ve středních Čechách vyráží na tajnou misi pro odolné do ještě tajnějšího města někde úplně jinde. Do úzkého výběru se dostali pouze ti nejodolnější z nejodolnějších a mávající příbuzní mohou jen doufat, že zpět se vrátí vcelku živí a zdraví. Úkol je jasný: je nutné odvrátit pád meteoritu, který jinak nevratně poškodí naši planetu (a pokud k němu dojde, bude nic netušícím mávajícím příbuzným úplně jedno, jestli zpáteční vlak bude či nebude mít zpoždění).
Naštěstí mají naší superhrdinové superschopnosti (např. kousání či vtip, který se štíp) a také fanoušky, kteří jim dodávají odvahu a sílu vykonat nebezpečnou misi. Mezi úkoly patří například: memorování, plížení, obelstění stráží, boj a mnohé další. Mezi náročnými úkoly si naše komando krátí čas hrou v karty Bang a vyráběním náramků (co kdyby se těch Vánoc přeci jen dožili).
Nakonec se ukáže, že výběr superhrdinů se osvědčil a zmáčknutí tajného tlačítka skutečně pád meteoritu odvrátí. Všichni si oddechnou a vracejí se s hodinovým zpožděním za příbuznými, kteří vůbec netuší, jak důležitý úkol mají naši agenti za sebou a že se také již vůbec setkat nemuseli, a proto si lámou hlavu s tak nedůležitými záležitostmi, jako jsou opožděná večeře či propadlé lístky do kina. Jen superhrdinové ovšem vědí, co je pro přežití opravdu podstatné…
Ze vzpomínek dvou tajných agentů Bumbáce a Anny Pylové zapsala mávající příbuzná