Zveme děti cca 4-7 let (cca školka a první třída) na farní výlet.

kdy: v sobotu 26.10., sraz 7:45 na Neratovickém vlakovém nádraží (odjezd 7:57 z Neratovického vlakového nádraží, návrat 17:30 na stejné místo) 

co se tam bude dělat: téma výletu bude poznávání našich svatých. Děti se něco dozví o lidech, kteří nám mohou být vzorem a pokusí se při různých hrách napodobovat jejich ctnosti. Délka výletu bude cca 5 km (pojedeme do Bakova nad Jizerou, budeme se pohybovat v okolí zříceniny Zvířetice) 

s sebou: svačinu a oblečení přizpůsobené aktuálnímu počasí (většinu dne budeme venku) 

cena: pro děti, které jsou členy klubu SHM Neratovice, zdarma. Pro ostatní bude cena odpovídat reálným nákladům (cca 50-100 Kč). 

proč bereme takto malé děti?: protože naše vlastní jsou v tomto věku, takže je to pro nás přirozené; navíc, chápeme to jako přirozené pokračování naší zkušenosti s dětmi v průběhu programů pro děti o nedělních kázáních (tzv. „figurky“) 

musíme dát vědět předem jestli naše dítě pojede?: nemusíte, ale usnadní nám organizaci pokud nám dáte do neděle 20.10. vědět prostřednictvím tabulky zde.

Za celý tým se těší Marek a Matouš Cúthovi se svými rodinami (kontakt: Marek 776038854 Matouš 777108583)

Pořádá SHM Klub Neratovice, z.s.