Výlet na Drábské světničky 9.3.2019
V sobotu 9.3. jsme se vypravili na výlet na Drábské světničky. Na nádraží se nás sešlo asi 30 dětí a několik asistentů. Vlak odjížděl z Neratovic v 8 hodin ráno.
Když jsme vystoupili z vlaku, docela dost pršelo. Po chvíli déšť přestal a nakonec se vyklubalo celkem slušné počasí. 
Celý výlet jsme hráli hru na páry. Byli jsme rozřazeni do dvojic a měli jsme před policisty (asistenty) dokazovat, že jsme skutečně pár (manželé) a o tom druhém něco víme – např. co rád jí, jakou má rád barvu a jaký má nejoblíbenější den v týdnu. Celý den jsme se také snažili dostat k loupežníkům, kteří ukradli drábův poklad. To se nám nakonec povedlo a drábovi jsme jeho poklad vrátili. 
Tento výlet jsme si velice užívali a zažili jsme mnoho krásných zážitků. Vrátili jsme se do Neratovic v 18 hodin večer unavení a spokojení. Moc děkujeme všem organizátorům tohoto výletu. 

Kačka a Bára Semerádovy