Hola!

 Zveme všechny děti na další výlet. Společně se půjdeme podívat na Drábské světničky, v jejichž okolí se nově a exkluzivně pouze v den našeho výletu, totiž v sobotu 9.3., (snad) vyskytují hodnotné objekty stojící za prozkoumání. Jediná možnost, jak zjistit, zda jsou opravdu tak zajímavé, jak je naznačeno v předchozí větě, je přijít na neratovické nádraží v 7:40, nebát se nastoupit do vlaku s několika mladistvými, kteří po vás budou vymáhat 50kč (což jim nemějte za zlé, jsou to většinou chudí studenti), a vydat se za dobrodružstvím. Předpokládaný návrat v případě zdařilé expedice je 17:56, v případě nezdaru budeme ohledně dalšího postupu na místě informovat přímo děti. S sebou si nezapomeňte teplé oblečení na celodenní pobyt venku a velkou svačinu!

 Máte-li zájem, přihlaste se do 3.3., jinak poběžíte za vlakem.

Akci pořádá SHM KLUB NERATOVICE
(připomínáme, že kdo tento rok ještě nezaplatil členský poplatek, měl by tak učinit, co nejdříve)

Kontakt na případné dotazy: 602 975 603

Těší se na Vás

 Míša, Jirka, Kuba, Martinka, Maki, Petr a Joška

Rodina *:
Kdo pojede *:
Případný kontakt:
Milá zpráva pořadatelům:
* povinný údaj