Zveme všechny, kdo rádi putují a zároveň rádi jezdí na kole na pouť do Staré Boleslavi 28. září 2018.
Pojedeme jako obvykle podél Labe s cílem stihnout začátek poutní mše svaté na náměstí ve Staré Boleslavi v 10:00. Sraz bude v 8,00 u prodejny Lidl v Neratovicích a v Kostelci u cyklostezky se jistě připojí další poutníci. Vítány jsou všechny generace, tam i zpět ujedeme okolo 40km.
Těšíme se na Vás!
Honza T. a spol.
Druhé pozvání je pro všechny, kdo rádi putují a zároveň chodí pěšky na tu stejnou pouť do Staré Boleslavi 28. září 2018. 
Půjdeme stejnou trasu jako cyklisté, ze stejného místa srazu (Lidl v Neratovicích) , ale vyrazíme o trochu dřív – už v 5:45. Případní opozdilci nás budou muset doběhnout (v minulém roce se to osvědčilo jako skvělá rozcvička☺).
Těšíme se na Vás!
Šárka T. a spol.

Akci pořádá SHM KLUB NERATOVICE