Zveme všechny děti, znalé i neznalé kokořínských lahůdek, na krátký (aspoň pro ty zdatnější) výlet do jejich nitra. Můžete se těšit hned na spoustu věcí, počínaje objevnou a naučnou jízdou vlakem Českých drah a konče obdobnou, nikoli však identickou jízdu podobným, avšak nikoli stejným vlakem Českých drah zase nazpátek. Samozřejmě zajímavostí nebude málo ani mezitím, čeká nás totiž například hned několik přestupů, tedy přesněji řečeno 3.
Takže neváhejte a pojeďte s námi!

odjezd – 8:32 z Nera do Mšena
příjezd – 17:28 z Nebužel do Nera

Bývá doporučeno si s sebou do těchto končin vzít staršího sourozence, přeci jen už se budeme pohybovat na okraji divočiny a kdo si bude chtít odnést domů kromě zážitků i něco hmotnějšího, tomu dáváme jen takovou menší radu, na medvěda se chodí přinejmenším ve dvou (a jeden by měl být alespoň o trochu starší než druhý). Kdo takového sourozence nemá, nevadí, bude mu během výletu z bezpečnostních důvodů přidělen.
Taky se hodí jídlo a pití na časové rozmezí od 8 hodin po neodhadnutelný počet let strávených v okolních lesích, kde se nejspíš ztratíme.
A taky raději něco teplejšího na sebe.

Cena byla našimi profesionálními analytiky odhadnuta na 50 korun českých

Akci pořádá SHM KLUB NERATOVICE

Na vaši účast se těší pořadatelé Šárka, Jirka, Kuba a společenstvo blízce spřátelených juniorů a juniorek, borců a borkyň

Rodina *:
Kdo pojede *:
Případný kontakt:
Milá zpráva pořadatelům:
* povinný údaj