Milí Včelko a Orle,

Sedíme v Sedle pod Osobitou, hrajeme poker a opalujeme se. Vzpomínáme na včerejšek a sbíráme odvahu k dalším výstupům. Včera jsme při sestupu navštívili horská plesa, sice trochu nečekaně, ale všichni přežili a odvážná skupinka Šárky, Jošky, Ondry a Domči to využila k hygieně (nastoupali jsme opět do dostatečné výšky na nadávky).

Petr celou skupinu překvapil odvahou, když na hřebeni překonával své limity i přes strach z výšek a Míša zase statečností a výdrží. Jirku bolelo oko, ale taky se nevzdal a všichni jsme odhodlaně zvládli celý výlet.

V chatkách se nám líbí, i když to trochu smrdí. Teta Dana nám doporučila otevřít okno. Markétka s Martinkou nepřestávají vymýšlet různé účesové kreace a povedlo se jim pocintat celý vařič omáčkou. Nadále ale drží status nejkrásněji upravených členek výpravy.

Poté, co se Péťa s Tomem a Áda (dokonce s vlastní žínkou!) vykoupali v blízké řece, jsme zjistili, že sprchy máme v ceně. To ale samozřejmě nikomu nevadilo, protože jsme otužilí horolezci.

Máme se krásně a vzpomínáme na vás

Áda, Daniela, Tom, Peťa, Jirka, Šárka, Joška, Dominik, Míša, Ondra, Martinka, Markétka, Petr

Fotky zde.