Rodiče a děti,

i letos se uspořádá farní tábor a budeme rádi, když s námi pojede velká spousta dětí. Tento rok se budeme těšit na děti od 7 do 14 let.
 Můžou se těšit na nově objevené místo, skvělé pro tábory a také na úžasné, hodné a krásné asistenty plné energie, kteří se jim budou plně i pilně věnovat. Dále se děti mohou těšit na spoustu her, při kterých se se společnou kooperativou vyblbnou a na léto budou ještě roky vzpomínat. Hry budou čím dál lepší, takže letos místo 50 km poběží 100, ale nebojte se, svačiny jim uděláme. Myslím, že k tomu už není co dodat, až na datum a tým, který se o vaše ratolesti bude starat. V týmu bude spousta nových, avšak opět kvalitních, asistentů. Celkem nás bude dost na to, abychom se všichni v pořádku vrátili zpět. Takže si zapište datum 5.-12.8.2017 a těšíme se všichni na společné zážitky!

Kuba, Maruška, Tína, Jirka, Klára, Dominik, Joška, Honza, Míša, Markétka a Martinka

PS: Nezapomeňte si vzít do batohu spacák, ať nezmrznete…

Pro přihlášení ratolestí či více informací k táboru nás neváhejte kontaktovat:
Jakub Habart habartjakub@seznam.cz 775 276 588
Maruška Habartová maruska424@seznam.cz 721 081 375

Akci pořádá SHM KLUB NERATOVICE