TÁBOR(Y) KLUBU SHM NERATOVICE 2016

Milé děti všech generací,

i na příští rok chystáme pro děti mladší generace nějaké tábory. V této pozvánce bychom Vás rádi společně upozornili na dva tábory, které byly ještě před dvěma lety jedním. Oba dva tábory vycházejí především ze společenství, které se formuje kolem dalších aktivit našeho Klubu: víkendovek a náboženské výchovy.

Tentokráte se nám nepodařilo najít pro oba tábory společný termín, jako tomu bylo letos. A jaké tábory tedy letos budou? No, určitě skvělé. A trochu podrobněji:


I)   Tábor na Spáleništi 16.7. – 23.7. 2016     II)   Tábor v Jesenici 23.7. – 30.7. 2016
Náš tábor se bude odvíjet od toho, co jsme již naznačili v závěru článku z minulého tábora. Po dlouhých letech jsme se rozhodli zorganizovat náš poslední tábor.

I proto s sebou vezmeme méně dětí; a věříme, že v takto malé skupince bude mít každý dostatek prostoru, aby si opravdu užil přítomnosti každého účastníka i vychutnal celkovou táborovou atmosféru.
Kapacitu tábora tedy vidíme na cca 12 dětí. A protože jsme již před (táborovým) důchodem, očekáváme, že náš tábor bude probíhat v pohodovém a poklidném tempu, že bude prostý od superakčních her. Proto předpokládáme, že bude vhodný spíše pro mladší děti, cca do 10 let (jinak po domluvě).

S touto naší ideou nám budou pomáhat samí skvělí asistenti: Jirka R. + Šárka T. + Kuba Z.

M+A Cúthovi       
Chcete zažít srandu a nemáte tu správnou bandu? Pojeďte s námi!

Vašek vaří, Marušky běhají, Týna řídí, Tomáš hraje na flétnu a Kuba žere děti.

Tábor bude skvělý, však sami víte a pokud nevíte, tak se to dovíte.

Těšíme se na Vás na našem akčním táboře, který je koncipovaný pro starší děti.

Táborům zdar!


Netrpělivě budeme očekávat Vaše přihlášení. Rádi bychom měli děti přihlášeny nejpozději do konce roku. Protože ale při překročení kapacity táborů by mohlo dojít na “kdo dřív přijde…”, předpokládáme, že děti budou nahlášeny spíše dříve…

Opravdu se těšíme na každého účastníka. Každý tábor má tolik příběhů, kolik má účastníků. A doufáme, že jsou všechny vesměs krásné. Proto věřte, že i ten náš příběh z táborů je naprosto jedinečný, fascinující a nezapomenutelný. A jsme za něj vděčni.

Za organizátory:    Matouš Cúth matous.cuth[at]gmail.com 777 108 583
Anička Cúthová cuthova.anna[at]gmail.com    776 182 667
Tomáš Vambera vambera[at]gmail.com 737 254 102
Vašek Rýdl rydlvasek[at]gmail.com 774 097 745
Maruška Hegrlíková    mhegrlikova[at]gmail.com 721 337 256


◀◀◀ Přihlásit se ▶▶▶

Jméno i Příjmení :
Na jaký tábor se hlásím : Tábor na Spáleništi
Tábor v Jesenici
Kontaktní mail :
Kontaktní telefon :
Případný dotaz
nebo zpráva organizátorům:       
* povinný údaj