Já jsem tady, abych Vám pověděla jaká byla víkendovka v Jesenici! A řeknu Vám, že byla úžasná! A protože to asi nestačí tak povím něco víc. V pátek 17.4. jsme se sešli na nádraží jako obvykle a celý natěšený jsme vyrazili. Už ve vlaku jsme si skvěle popovídali. 😉 Když jsme dojeli do Jesenice, tak jsme šli na faru, která byla naštěstí kousek od nádraží. Dali jsme si večeři, rozdělili se do týmu (náš byl samozřejmě nejlepší, ale má to být objektivní: Všichni byli skvělý :)), zahráli si pár her, pomodlili se a šli spát. 

Druhý den, když jsme se probudili (teda aspoň já) tak už byla nachystaná snídaně. Dopoledne jsme chtěli jít ven hrát hry, ale protože pršelo tak jsme je hráli vevnitř. Pak se udělalo hezky tak jsme šli na zahradu a dělali blbosti. Po výborném obědě jsme šli do lesa a hráli další hry. Když jsme se vrátili na faru měli jsme večeři a poté jsme měli velkou vědomostní soutěž, při které bychom byli úplně ztraceni, kdybychom neměli nápovědy, které jsme získávali vyhráváním soutěží během dne. Vyhráli jsme výborné bonbóny, které nám všem moc chutnaly! 🙂 A pak zas pomodlit, vyčistit zuby a spát!
V neděli jsme pomalu začali balit a uklízet. Šli jsme do kostela na mši, při které jsme se opět ujali veškerých funkcí, ale kupodivu to nikomu nevadilo. 🙂 A jak řekl pan farář pak následoval slavnostní oběd. Zbylo nám docela dost času tak jsme hráli hry na zahradě a někteří vyvolení měli tu čest ještě uklízet.
Pak jsme se se slzami v očích rozloučili s farou a vyrazili na vlak. Opět jsme si skvěle popovídali a nasmáli se, že ještě teď mě bolí břicho. V Rakovníku jsme se stavili na hřišti, kde jsme vyčerpali poslední energii co jsme měli a unavení jsme se vrátili do Neratovic. Na nádraží jsme se rozloučili, pětkrát jsme každýho objali a po tom krásným víkendu se každý sám odebral domů plný dojmů. 
A jak jste asi sami poznali, moc se mi to líbilo a už se moc těším na další společný strávený čas, vzpomínky, zážitky…. Všichni byli úžasní! Budu na to ráda vzpomínat! 🙂 
Míša Trhoňová

Fotky zde.