TÁBOR(Y) KLUBU SHM NERATOVICE 2015

Naši milí

Minulé tři roky jsme jezdili jako jedna skupina na jeden tábor. Stali jsme se krásným, veselým a velikým společenstvím. Abychom letos i do budoucna byli schopni zajistit tábory pro více dětí, rozhodli jsme se, i vzhledem k novým životním etapám v našich životech, uspořádat letos dva tábory.

  • Co budou mít oba dva tábory společného? termín; veselé společenství, jak ho děti znají
  • Čím se budou tábory lišit? místo konání; program zacílený na jinou věkovou skupinu

Věříme, že může být pro děti velmi těžké vybrat si, na jaký tábor pojedou. Třeba jim trochu pomůžou následující popisy obou táborů: (Jen bychom ještě rádi dodali, že společný termín byl zvolen záměrně, aby v případě potřeby nemuseli jet všichni sourozenci z jedné rodiny pohromadě.)


I)   Tábor v Jesenici 25.7. – 1.8. 2015     II)   Tábor na Spáleništi 25.7. – 1.8. 2015
Pojeďte s námi strávit týden na polorozpadlé faře, s jabloňovou alejí!

Taková nabídka je jen jednou ročně a to od soboty do soboty a prostě se neodmítá!

Celý týden bude pojat velmi akčně, tudíž preferujeme zdatné jedince (na rozdíl od druhého tábora budeme brát děti starší 10 let).

Těšit se na Vás budou věčně pozitivní asistenti do nepohody!

Jmenovitě:   Vašek a Maruška
                  Kuba, Maruška a Tobík
                  Áďa a Tinka
                  a to celé pod záštitou Tomáše!

Na staré známé místo bychom s sebou chtěli vzít cca 16 dětí. Ale pozor.
Rádi bychom, aby zhruba polovina z nich byla ve věku 6 – 9 (vč.) let. Pro ty bude připraven klasický táborový program plný her a soutěží. Věříme, že i v menším počtu si užijeme spousty legrace a zábavy.
Druhou polovinu „dětí“ (či spíše mládežníků) bychom rádi ve věku 13 a 14 let. Přihlaste se vy, kteří toužíte po společném času více než po akčních hrách a skvělých soutěžích. Dozvíte se Váš program na celý tábor a bude do velké míry na Vás, v jakém tempu a sledu budete jednotlivé úkoly v průběhu tábora plnit.
Nejmladším účastníkem na táboře by mělo být naše mrně, které se nám (doufáme) v únoru narodí.

Za asistenty: Matouš + Anička + Klára H. + Jirka R. + Šárka T. + Kuba Z.


Jaké věkové kategorie dětí bychom na táborech preferovali, jsme napsali. Necháváme Vám ale volnou ruku v rozhodování. Jen pokud by na nějakém táboře byla nějaká kapacita dětí přečerpána, možná bychom se podle stylu „kdo dřív přijde…“ dohodli s přebývajícími účastníky (resp. jejich rodiči) na jejich „přehození“ na druhý tábor. Doufáme ale, že by měla být kapacita pro všechny děti, se kterými se v průběhu roku setkáváme.

Často slyšíme, jak je to které děcko rádo, že s námi mohlo jet. Věřte, že i my jsme rádi, že můžeme s tak skvělými dětmi jezdit a můžeme se od nich učit a inspirovat. Takže: opravdu velice se těšíme na chvíle, které budeme moci společně s Vašimi dětmi prožívat.

Za organizátory:    Tomáš Vambera vambera[at]gmail.com 737 254 102
Vašek Rýdl rydlvasek[at]gmail.com 774 097 745
Maruška Hegrlíková    mhegrlikova[at]gmail.com 721 337 256
Matouš Cúth matous.cuth[at]gmail.com 777 108 583
Anička Cúthová cuthova.anna[at]gmail.com    776 182 667

PS: Třetí tábor Klubu SHM Neratovice pořádají Vrbovi, pozvánku na něj naleznete zde.


◀◀◀ Přihlásit se ▶▶▶

Jméno i Příjmení :
Na jaký tábor se hlásím : Tábor na Spáleništi
Tábor v Jesenici
Kontaktní mail :
Kontaktní telefon :
Případný dotaz
nebo zpráva organizátorům:       
* povinný údaj