Jeli jsme na víkendovku do Uhelky. Většina dětí jela autem a ostatní jeli vlakem. Byla to sranda. Pak byla večeře, a pak pohádka a modlitba. Pak jsme šli spát. Ráno byla snídaně a po ní jsme si šli hrát hry. Šplhali jsme a hráli freesbee. Pak jsme byli asi dvě hodiny na hřišti a hráli hru únos.

A pak byl oběd, a to jsme měli brambory. No a po obědě jsme si šli zase hrát. Nejdřív jsme hráli povodeň a pak další hry ve skupinách. Hry se nám líbí, protože je s nimi sranda. Ale pak máme hlad, takže jsme se šli zase najíst 🙂 Samozřejmě po večeři nesměla chybět modlitba a po ní pohádka.

Když jsme se ráno probudili, museli jsme se sbalit, ale to jsme nechtěli. Po sbalení jsme všichni uklízeli chatu a pak jsme šli do kostela. Pak ti, co museli jet vlakem už odešli na nádraží a my co jsme jeli autem jsme si mohli ještě chvíli hrát. Jenže i ta chvíle skončila a my museli naší chatce říct AHOJ!

Lucka Kůlová

A samozřejmě se díky Tomášovi opět můžete podívat na krásné fotečky z víkendovky…