29. listopadu odpoledne jsme se sešli na nádraží v Neratovicích a jeli jsme vlakem do Prahy. Pokračovali jme vlakem do Plzně. Bylo nás asi 24 kousků a několik fajn vedoucích. V Plzni jsme šlapali pěšky asi 2 km do skautského střediska, kde jsme se ubytovali. Po večeři bylo promítání filmu o Donu Boscovi a také samozřejmě dělení do skupin.

Ráno, po snídani, následovala vycházka do města – naším úkolem bylo hledání kešek a plnění otázek o Plzni. V poledne jsme se sešli na nádraží a najedli se. Poté jsme hráli živé pexeso. Pak jsme zase hledali kešky, ve 4 hodiny jsme se zase sešli a šli jsme do klubovny. Dali jsme si večeři a poté se vyhlásilo, jak skupiny dopadly. Následovalo pokračování Dona Bosca.

Ráno jsme si zabalili a šli do kostela asi 2 km. Po kostele jsme šli na nádraží, tam jsme strávili asi 1,5 hodiny. Po cestě zpět jsme viděli parní lokomotivu, hráli jsme různé hry a zpívali. Vrátili jsme se ve 4 hodiny a jeli domů. Byla to skvělá víkendovka jako ty ostatní.

Martin Vopat

Fotky budou později, chvilku strpení, prosím 🙂