Verze: Stručně – Jasně – Výstižně
Odjezd:
   Kdy: 10. 5. 2013 v 15.40
   Odkud: Nádraží Neratovice
Příjezd:
   Kdy: 12. 5. 2013 v 15.59
   Kam: Nádraží Neratovice
Kam se jede:
   Daleko
Co s sebou:
   Věci jako vždy + může pršet
Cena:
   200 / 350 / 450 / 550 Kč za 1 / 2 / 3 / 4 sourozence z rodiny
Vaše KMV

Verze pro detailuchtivé
Po dlouhé a strastiplné zimě si Vás zase dovolujeme pozvat na celovíkendovou, fyzicky mírně náročnou, pro psychiku však velmi relaxující akci. Tato akce, takzvaná „Víkendofka“ se bude odehrávat v kraji Vysočina v obci zvané Uhelná Příbram, která je vzdálena přibližně 120 km od Neratovic a bez terénního vozidla či traktoru je velmi obtížně přístupná (viz video dostupné u pořadatelů).

Na tuto akci jsou zvány všechny osoby, které již nabyli druhého roku jejich života a nebo jsou osobními známými s pořadateli (z tohoto pravidla existuje pár výjimek – osoby, jichž se toto pravidlo netýká, již byly na tuto skutečnost upozorněny a jsou si jí vědomy).

Nyní k organizační stránce: Všechny osoby, které se chtějí účastnit této akce, je vhodné nejpozději do 5. května nahlásit pořadatelům a odůvodnit, proč na této akci chtějí být přítomny. Osoby, kterým bude uděleno povolení se této akce účastnit, se musí dostavit nejpozději v 15.40 v pátek 10. 5. na hlavní nádraží v Neratovicích.

S sebou je nutné si zabalit hygienické potřeby, přezůvky, pláštěnku, spacák, teplé oblečení, náhradní boty, jídlo a pití na cestu, šátek, bundu, pyžamo, náhradní spodní prádlo a ponožky. O stravování se na této akci budou starat profesionálové, není nutné mít jakékoli obavy. Samotné detaily o průběhu akce jsou až do započetí akce tajné, tedy, ač je nám to upřímně líto, nemohou být součástí pozvánky.

Očekávaný návrat je v neděli 12. května v 15.59 zpět na hlavní Neratovické nádraží. Cena akce je:200 / 350 / 450 / 550 Kč za 1 / 2 / 3 / 4 sourozence z rodiny

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese: nikdy@neodpovidame.nera nebo matous.cuth@gmail.com nebo jakkoli jinak.

Těší se na vás pořadatelský tým Katka, Matouš a Vašek!