Co?     Farní bazar
Kdy?   Sobota 18. 05. 2013 od 14h – do ?
Kde?   Farní zahrada v Kojeticích

Zveme Vás k milému posezení na farní zahradě. Můžete zde koupit i prodat zajímavé věci které jinde neseženete, a zároveň přispějete na dobrou věc. K poslechu bude hrát např. Petr M. Lutka. V plánu je i mnoho jiných zajímavých akcí, ale to se nedozvíte, pokud nepřijdete.

Bližší info: Tel. 777 173 312, tomasblazke[at]centrum.cz

Máte doma něco, pro co už nemáte využití, místo… a je Vám líto to vyhodit? Poptáváte, mimořádný designový doplněk, či jste sběratel. Maminy, chcete nabídnout věci po svých ratolestech, které mohou ještě posloužit? Přijďte do našeho bazaru. Určitě si vyberete a neodejdete s prázdnou. V našem bazaru to můžete zpeněžit a ještě přispět na dobrou věc. Příjem věcí do bazaru, kdykoliv po tel. dohodě.

V našem obchůdku seženete nejen starší věci, ale i věci nové. Budete moci zakoupit např. výrobky chráněných dílen, či řeholních sester (svíce, křestní roušky, růžence, ikony, knihy, CD,…).