Pokud jste bystří, podle nadpisu jste určitě vydedukovali, že bychom Vás rádi tímto příspěvkem pozvali na víkend s děckama. Tentokráte
v Tanvaldě 11. 1. – 13. 1. 2013
Kde budeme bydlet?
Budeme bydlet tam, kde vloni na naší první společné celo-víkendové akci s dětmi, tedy na skautské základně Modrá hvězda (pro nostalgické připomenutí si můžete přečíst článek / podívat se na fotky z loňského pobytu tam; případně se můžete podívat na oficiální stránky základny).

Časy:
Odjezd v pátek v 18:00 z neratovického nádraží (sraz v 17:44)
Příjezd v neděli v 16:00 na neratovické nádraží

Co s sebou?
Jako obvykle: věci na ven + na převlečení + přezůvky + pyžamo + spacák + karimatka. Když si s sebou vezmete boby, bude větší zábava. Jen upozorňuji, že z nádraží na Modrou hvězdu je to 2,5 km do mírného kopce (téměř nikdo z loni-zúčastněných mi slovo „mírného“ nevěří). V rámci možností dětem s batohy a boby pomůžeme, sbalte se proto, prosím, do jednoho zavazadla (+ boby). Určitě ale nelze očekávat, že cesta na základnu bude procházka růžovým sadem.

Co tam?
Co se nám jen zachce. V sobotu by nám měl na základně odsloužit nedělní mši Peter, náš farář.

Cena
200 / 350 / 450 / 550 Kč za 1 / 2 / 3 / 4 sourozence z rodiny.
Jako vždy s díky připomínám, že cena je hojně dotovaná organizací YMCA – Živá rodina.

Vaši         K+M+V