Drazí přátelé
Podle nadpisu jistě tušíte, co bude obsahem tohoto článku. Proč ale píši pozvánku na tábor tak pozdě? Předchozí roky tu přeci visela už od začátku října… Letošní rok mi ale přinesl více novinek, a tak jsem konkrétní rozvahu nad táborem trochu posunul. A ke všemu – pro ty z Vás, kteří sledují naše farní stránky pozorně, jistě není žádná novinka, že příští tábor se bude konat
20. 7. – 27. 7. 2013
ve Vrběticích

(GPS info: 49°06’26.9″ N, 17°57’47.9″ E)

Vrbětice leží na východní Moravě (cesta vlakem trvá 6,5 hodin). Bydlet tam budeme ve farní chaloupce, cca 2,5 km od vesnice, na rozmezí louky a lesa. (Pokud Vrbětice neznáte, můžete nahlédnout na fotky z našeho tábora, který se tam před 2 roky odehrával.)

Pokud byste rádi, aby se některé z Vašich ratolestí tábora zúčastnilo, dejte mi prosím vědět, a to ideálně nejpozději do konce ledna. (ozvat se můžete i nezávazně)

A jak mi dát vědět:

¨

Nejspolehlivěji napsat e-mail na matous.cuth[at]gmail.com
Téměř stejně spolehlivé zavolat na 777 108 583
Také spolehlivé pokud mi to řeknete osobně v momentě, kdy Vám budu věnovat pozornost
Málo spolehlivé pokud mi to řeknete osobně v momentě, kdy nebudu mít po ruce notes na záznamy
Velmi nespolehlivé pokud si to necháte jako tajemství a 20. 7. děti vypravíte na nádraží

Za všechny, kteří se na přípravě tábora podílejí
Matouš