Víkend s děckama na Kornu 2.11. - 4.11. 2012

V pátek 2.11. jsme vyjeli v 17:30 z neratovického nádraží. Dojeli jsme na Srbské nádraží a šli jme na chalupu. Pak byla večeře, čištění zubů, společná modlitba a šli jsme spát. V noci šli holky na kadiboudu a já s nimi, při tom jsme se dozvěděli že už přijela Vaškova Terka. Po snídani jsme hráli různé hry např. Hu tu tu tu, na zombí a různé. Také po každé když projížděl vlak tak mu všichni mávali. Pak přijel pan farář a první šli lézt. Vašek nás převezl přes řeku (do té lodi teklo :D), pak jme s Terkou přešli přes silnici, Matouš nás uvázal a lezli jme okolo skály a pak slaňovali dolů. Někteří odvážlivci lezli po skále i nahoru. Mezitím co lezli, my jsme pro zábavu hráli městečko Palermo. Pan farář na nás koukal a říkal, že je to dobrý trénink jak se naučit lhát. Poté následovala mše a oběd. Vašek si dal naprosto nechutné kafe, dali si tam hodně kafe málo vody dolil to mlékem a strašně moc cukru a pak to vypil. Já se na to jak to pije nemohla dívat a šla jsem mýt nádobí. Adéla hodila špinavý hrnek do sudu s vodou, tak jsem ho vylovila. Pak Káťa v převozničení vystřídala Vaška a šli jsme hrát živé pexeso, král vysílá své vojsko a opět Hu tu tu  tu. Před večeří jsme šli na hřbitov. Každý jsme dostali dvě svíčky a mohli jsme je dát na libovolný hrob. Na hřbitově to bylo moc hezké, svítilo tam spousta svíček, bylo tam moc hezkých kytek a s Ludvou a Maki jsme zapalovali zhaslé svíčky. Ludva zapálil sirku, sirkou svíčku, sirkou udělal křížek a pak jí sfoukl. Šli jme zpátky a měli jsme výbornou polévku z pytlíku. Pak následovalo to, co předchozí den.

Ráno já Filip, Lu2, Dominik, Adéla a nevím jestli ještě někdo jsme hráli takovou logickou hru. K snídani byla vánočka a chleba s nutelou. Uklízeli jsme a před odchodem jsme naposled hráli Hu tu tu tu a strašně jsme se zamazali. Odcházeli jsme na nádraží a Šárka a Míša ještě uklízely. Že uklízely byla nevýhoda, protože dostaly o dvě jablka méně. Ale měly na rozdíl od nás hezký pocit z dobrého skutku. Filip vzal batoh Míše a Lu2 mně a já Šárce protože Šárka měla hodně věcí. Když jsme přicházeli na nástupiště v podchodu bylo napsáno Martino 1. chci s tebou strávit alespoň den a Martino 2. miluji tě. Matouš chtěl vyfotit Ondru Semeráda s propiskou a Týna u toho chtěla vyfotit Martinku. Pak jsme si navzájem dělali zkoušku důvěry. Pak ale padal Vašek na Tomáše  a oba spadli. Rozdávali jsme si bonbony od Petera a už přijel vlak. My jsme nastoupili a Matouš nám dal strašně moc Nezbedů. Kdo neznáte Nezbedy, tak to jsou prima časopisy pro hodné děti. Jen škoda, že v některých byly vystřižené vtipy. V Praze na nás čekalo překvapení. Byla tam Matoušova Anička. Odjeli jsme do  Neratovic a tam na nás čekali rodiče. Pak jsme jeli domů. Byla to bezvadná víkendovka  a nemůžu se dočkat další.

Josefína

A jako vždy se můžete podívat na výběr krásných fotek ještě krásnějších dětiček...:-)

5 komentářů :

Anonymní řekl(a)...

Já taky hrála logickou hru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Míša

Anonymní řekl(a)...

Ještě si zapomněla jak sme se na nádraží natlačovali na tu zeď a spadli všichni ;-). Byla to supeeer víkendovka :-))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymní řekl(a)...

Milně jsem napsala že Adéla s námi hrála logickou hru ale místo ní ji hrála Míša a Maki a Míše batoh nesl dominik a né filip tak sory Joška

Anonymní řekl(a)...

Počkééééj!!!!! Já a Míša sme dostaly o dvě jabka míň?????????? To ste nám zatajili ;-D ;-D ;-D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Š. :-)

Anonymní řekl(a)...

Super článek Joško!!!!!!!
Čtu ho asi po desátý a pořád je stejně super!!!!!
Míša :D

Okomentovat