Jak už tomu v pozvánkách tradičně bývá, tak i touto pozvánkou bychom vás rádi POZVALI na výlet, tentokráte do Jilemnice.

     Výlet se (jako všechny naše výlety) koná pod záštitou YMCA – Živá rodina. Časové rozmezí výletu je 16. – 18. března, přesněji od pátečního odpoledne až do nedělního odpoledne (a ještě přesněji do čtvrté hodiny odpolední).
     Co se týče hodiny odjezdu na výlet, preferujeme odjezd vlakem odjíždějícím v 16.00, pokud by to ale pro kohokoli z vás znamenalo nějaké komplikace-tak se určitě ozvěte a my vás UJISTÍME, že ony komplikace nejsou tak signifikantní, jak se vám mohou zdát. (Pokud bychom je přece jen i my shledali závažnými, je možnost jet vlakem v 18.00).
     Jede se do velmi civilizované chaty (současné skautské základny) v Jilemnici-tj. bude tam teplo, budou tam postele a dokonce i dost místa na jakékoli činnosti, které vás napadnou (dobře, na všechny úplně ne- baseball a ragby je doporučeno hrát raději venku).

Pro úplnost pozvánky shrnutí informací
odjezd vlakem v pátek 16.3. v 16.00 z nádraží v Neratovicích, sraz v 15.45 na tom stejném nádraží
návrat v neděli 18.3. v 15.56 na (zase) neratovické nádraží
s sebou: spacák (karimatku si neberte-jsou tam postele s matracemi), teplé oblečení, přezuvky a náhradní obuv na ven, případně dárek (dárky) pro pořadatele
cena: 200,-/350,-/450,-/550,- (za 1/2/3/4 rodinné příslušníky).

A na závěr pár doplňujících, přesto však velmi důležitých informací:
• Na výlet zveme všechny naše blízké. Pro upřesnění ale dodáváme, že celý výlet (tedy i program) bude určený pro děti. Pokud by ale s námi chtěli jet i nějací mládežníci, velmi rádi jejich (pomocné) ruce (i ostatní části těla) uvítáme.
• Případné žádosti o změny či výjimky týkající se času odjezdu či ceny (směrem dolů) vhodné osobně domluvit – pokud by se stalo, že zaplatíte (omylem) více, přebytečné peníze budou využity POUZE na další výlety tohoto typu 🙂 A my Vám budeme za tento přeplatek velice vděční.

Úplně poslední dodatek-nejmenovaná osoba označila při obhlídce místa zde přiložený vyfocený objekt za onu skautskou chatu-není tomu tak-chata do které pojedeme, má postele.
Těšíme se Vás K+M+V