Večer v pátek 13. 1. jsme se sešli v Neratovicích na nádraží a odjeli vlakem na víkendovou akci s Matoušem do Tanvaldu. Ve vlaku jsem hráli dračák. Když jsme dojeli, čekal nás výstup ke skautské základně Modrá Hvězda. Nejdřív jsme šli kousek po silnici, pak jsme šli lesem do kopce. Když jsme došli k chatě, tak jsme se navečeřeli a menší šli spát, větší hráli různé hry – vymýšlení příběhů a na věty a tak.

Ráno jsme se nasnídali a šli ven. Venku jsme jezdili na bobech a hráli koulovačku a prali se. To se ještě několikrát opakovalo. Večer jsme útočili na asistenty Tomáše s Vaškem a při útoku číslo 23 začala Vaškovi začala téct krev z nosu a tak jsme toho nechali. Starší zase hráli hry a koukali se na Muže, který sázel stromy. Obraz se vlnil, ale moc to nevadilo.

V neděli jsme si balili věci a uklízeli chatu. Když byla uklizená, šli jsme na vlak a jeli do Neratovic. A pak jsme jeli domů. Bylo to moc bezva.

Jakub Zeman

Pro načerpání naší sněhové atmosféry se můžete podívat výběr fotek.