Matouš nás opět, jako minulý rok, potěšil pozváním na horolezeckou stěnu. Výlet začal na zastávce autobusu, kde jsme v 8:07 nastoupili do autobusu. Autobus byl šíleně narvaný, ale nakonec jsme se vešli. Pak jsme šli na horolezeckou stěnu do Kobylis. Řádně jsme se rozcvičili. Dobře rozehřátí jsme lezli na stěnu a někdo si taky taky zamakal v posilovně.
     Když jsme skončili s lezením, hráli jsme hru. Po hře jsme šli na louku a hráli po cestě další hru. Nesměli jsme říkat ano, ne, jo a dokonce ani jojo, myslím to na provázku. Člověk, který nás slyšel některé z těch slov říct, od nás získal kolíček, který jsme před tím dostali. Hru jsme zakončili na louce. Kdo měl na konci více jak šest kolíčků, dostal krabičku neznámého obsahu dovezenou z Holandska. Neznámý obsah byl v podobě rozinek. Ale o to nešlo, na louce byla v podstatě volná zábava.
     ;Z louky jsme šli rovnou na autobus, který už nebyl tak narvaný, ale všichni si přece jen nesedli. A tady je naše vyprávění o výletě u konce. Jistě se všichni velmi těší na další výlet.
Joška

Pro načerpání atmosféry z našeho výletu se můžete podívat na výběr fotek.