Nazdar / Krásný den … milí rodičové

Letos nám úspěšně a vesele prožité tábory přinesly podstatné změny. Především bych zmínil, že po 20 letech organizování odešli do táborového důchodu veteráni farních akcí, Marian s Maruškou. Nejen jejich odchod na odpočinek tak určitě přinese nové zajímavé výzvy.

Rád bych Vám tedy přednesl první (a jistě ne poslední) nabídku letních táborů na:

          Tábor v Krásně 28. 7. – 4. 8. 2012

Příští rok vyjedeme na staré známé místo do Krásna. O Vaše ratolesti se kromě mě budou starat známí asistenti v sestavě: Káťa H., Vašek R., Anča V., Maruška V., Kuba H., Anička R., Týna K. a Tomáš D. K těmto dětem počítáme ještě s dalšími 20 dětmi do 13 let, které by nám pomáhaly vytvářet veselou a zábavnou táborovou atmosféru.

Tento tábor považujeme především za neratovický farní tábor. Je tedy primárně určen pro děcka, která se v Neratovicích setkávají na výuce náboženství a na nedělních mších, jako možnost vyvrcholení jejich celoročního setkávání. Proto budeme na náš tábor brát přednostně tyto děti, které nepojedou na jiný tábor. Pokud to kapacitní možnosti dovolí, velmi rádi s sebou vezmeme i další děcka, se kterými prožíváme krásné a nezapomenutelné zážitky. Váš zájem o účasti na našem táboře hlaste prosím do 1. 12. 2011, po tomto termínu budeme (obeznámeni s všeobecným zájmem) přijímat, do kapacity tábora, děti ze širšího okolí.

Matouš Cúth
Kontakt: Čtvercová 881, Neratovice     Tel.: 777 108 583     E-mail: Matous.Cuth[at]gmail.com