I přes mé protesty jsem byl pověřen napsat o výletě do Zvířetic. Ráno jsme měli sraz na nádraží v 7:45, Matouš přišel v 7:47, ale snažil se mě přesvědčit, že přišel včas :-). Cesta vlakem trvala cca 1 hodinu. Když jsme dorazili do Bakova nad Jizerou, zahráli jsme si na nádraží hru určenou pro zopakování a naučení jmen našich kamarádů (to podle mého názoru bylo velice potřeba 🙂 ).

Po hře výprava pokračovala na zříceninu hradu ve Zvířeticích. Tam jsme si zahráli další hry a pokračovali jsme v cestě. Asi v polovině výletu byla přestávka na oběd a po ní následoval fotbal, do kterého se zapojili snad všichni členové výpravy. Po fotbalu následovaly ještě nějaké hry. Na konci výletu dostal každý hopík. V 18:00 jsme přijeli do Neratovic.

Celkové hodnocení: výborný výlet, vy kteří jste nejeli, máte co závidět 🙂

Matěj Semerád

A ještě se můžete mrknot na výběr fotek toho, jak krásně nám bylo.