• Post category:Akce rodin

Na Sněžné se sešlo šest rodin a otec Benedikt.
Šli jsme na dva výlety.
V sobotu do Krásné Lípy, kde jsme byli na výstavě o Česko – Saském Švýcarsku. Nejlepší tam byla taková prolízačka, byla jako nora jezevce. Po výborném společném obědě v jedné restauraci jsme pokračovali na zříceninu Kyjovského Hrádku. Večer byla mše svatá a Pavlík Trhoň se tam stal ministrantem. Rodiče obnovili svůj manželský slib. Potom jsme ještě hráli hry, třeba „Česko“, „Lesní závod“,“Člověče, nezlob se“ a karty. Rodiče měli nějaký svůj program.
V neděli jsme po dobré snídani vyrazili na kozí farmu. To se všem moc líbilo. Koupili jsme si tam i kozí sýr a mléko. Po obědě byl odpolední klid. Naše rodina utírala nádobí, ale mně se do toho vůbec nechtělo.
Sbalili jsme se a rozjeli se do svých domovů.
Pojeďte příště s námi!!! Mně se to tam líbilo.
Káťa T.

A přidáváme fotky od Trhoňů a Ježků a Trhoňů.