Noc kostelů


I naše farnost se připojuje k celorepublikové akci Noc kostelů a zve všechny dobré lidi, bez ohledu na vyznání, k netradiční večerní až noční prohlídce čtyř našich chrámů. V Neratovicích - Lobkovicích, u Sv. Vojtěcha, Libiši i nedalekých Kojeticích vás čeká v pátek 27.5. otevřený Chrám Páně s programem. Více informací získáte kliknutím na dané místo.

2 komentáře :

Jitka řekl(a)...

Vážený pane faráři,
po hektických životních zkušenostech, a po znovusetkání s vírou (i když si myslím, že mě nikdy neopustila) Vám musím mnohokrát poděkovat. Dnešní Noc kostelů ve Vojtěšském kostelíčku byla jak "voda živá".
Děkuji.
Jitka Chudějová.

Anonymní řekl(a)...

Vážená paní Chudějová,
děkuji jménem svým, všech spolupracovníků, i celé farnosti za velice milý komentář. Těším se na viděnou. P. Benedikt Hudema

Okomentovat