V sobotu 5. 3. 2011 se farnost sešla v devět hodin v restauraci U Stejskalů na karnevalu.

Všechny nás přivítala Maruška Vrbová a Kuba Habart v rolích moderátorů a modlitbou společné dopoledne zahájil „ brigádník z Kojetic “ – otec Benedikt. Tancovali jsme, soutěžili a nacpávali jsme se dobrůtkami, které donesli maminky a tatínkové. Představily se všechny masky, moc hezké a zajímavé. Třeba Jozefína Vrbová byla za balónkovou vílu.Dlouho jsme nemohli poznat, kdo se převlékl do masky kohouta. Byl to Jakub Mraček. Parketem se proháněl i chytač hmyzu, princezny, čarodějnice, srdcová postupka se žolíkem,vojáci a agenti, dokonce i miminko. Nejlepším tanečníkem byl samozřejmě Michael Jackson – Péťa Kelin.

V 11hodin jsme se dostali ke konci karnevalu, i když jsme s tím zásadně nesouhlasili a chtěli pokračovat. Snad příští rok! Moc se těšíme!

Závěrem bych chtěla poděkovat všem, kdo tohle bezvadné dopoledne připravili.

Míša Trhoňová

A ještě přikládáme malou ochutnávku fotek a videa.