Po 41 dnech jsme se opět vydali na víkendovku. Tentokrát nás jelo víc a to o celého jednoho člověka a dokonce po roce s námi jela i Anička Rýdlová (doufáme, že bude jezdit častěji).
      Plánovaný odjezd byl v sobotu v 8:00 hodin ráno. Jelikož měl Matouš vybitou baterku, měli jsme půlhodinové zpoždění. Po příjezdu jsme drželi minutu ticha za velmi známého a významného, impresionistického malíře jehož jméno si nepamatuji. Poté, co jsme se naobědvali chlebem s paštikou, jsme šli na pocházku.
      Začali jsme zlehka točením na kolotoči, po chvíli točení jsme byli upozorněni na to, že nosnost kolotoče je pouze 300kg, my jsme ale dobří počtáři a hned nám bylo jasné že tolik dohromady nevážíme a radostně jsme pokračovali. Když už bylo všem blbě z kolotoče, přesunuli jsme se ke zdi, kde kluci soutěžili v tom, kdo ji přeběhne rychleji. Během procházky jsme byli tak unaveni že jsme se uvelebili na lavičce poblíž kostela. S prázdnými břichy jsme se vydali na cestu na faru a tu si Matouš uvědomil,že nechal v lese mobil a tak se pro něj musel vrátit.
      K večeři jsme si udělali toasty. Jakmile jsme se najedli, začali jsme debatu na téma nejoblíbenější část mše. Po obohacující debatě jsme zahráli pexeso, věž, Jungle spead a Bang. Jelikož bylo ještě brzy na to jít spát, rozhodli jsme se vrátit se ke kolotoči a zpět k běhání na zdi. Klukům se povedlo udělat rekord něco málo přes 5 vteřin, jelikož zjistili, že to rychleji nejde šli jsme spát. Ráno jsme zašli na mši a víkendovku jsme zakončili obědem.
Maruška Vrbová

A jako malou ochutnávku se můžete podívat na pár fotek.