Vážení a milí!
(rodiče, prarodiče, děti a další přátelé)

Jelikož letošní farní tábory úspěšně skončily (= všichni se vrátili) a příští prázdniny a tedy i další tábory se nezadržitelně blíží, přijměte naši nabídku na báječné prožití letního času – viz nabídka:

místo termín vedoucí
Voda 2.7. – 9.7. Dalibor Švarc
Vrbětice 23.7. – 30.7.   Matouš Cúth
Horní Blatná   30.7. – 6.8. Marian Cúth 
Košátky 7.8. – 13.8. Daniela Vrbová
Sněžná 20.8. – 27.8. Daniela Vrbová  

No a klasicky Vám teď každý vedoucí napíše něco o chystaném táboře.

Tábor s vodáckou tématikou 2.7. – 9.7.
Ahoj všem vodákům i nevodákům, pořádáme již druhý tábor, kde spíme ve stanech a pevný objekt máme k dispozici pro dešťovou alternativu. Náplní je celotáborová napínavá hra odehrávající se v okolí tábora do jejíhož průběhu je zařazeno 3-5 půldenních výletů po vodě kde děti seznámíme se základy pádlování a bezpečností na tekoucí vodě.

Tábor Vrbětice 23.7. – 30.7.
Často se uvádí, jak se v dnešní době zkracují vzdálenosti. Proto bude náš příští tábor hóódně daleko, až v Bílých Karpatech na východní Moravě. Chalupa u Vrbětic se nachází zcela na samotě u lesa: k nejbližšímu baráčku je to dva kilometry po polní cestě.
Tradičně (ač neplánovaně) s námi jezdí více starších dětí. Doufáme, že i (avšak nejen) pro ně přinese nové místo spoustu nových možností v podobě nepoznaných aktivit, souvisejících s pobytem na skromnější a opuštěnější chalupě (ale nebojte se, takové doplňky jako elektřina a teplá voda stále zůstávají samozřejmostí).
Vzhledem (i) k možnostem chalupy nepočítáme pro tento tábor s více jak 15 dětmi, tedy s ještě menší skupinou, než loni. V takovém počtu se všichni určitě ještě lépe poznáme.

Tábor Horní Blatná 30.7. – 6.8.
Ano, po letech se opět pojede do Horní Blatné. Pojedou Cúthovi – poprvé bez Marka ale pořád s Maruškou Rajkovou a dalšími nadšenými asistenty. Navracíme se k původní vizi a proto tábor bude menší – rodinného typu. Počítáme s cca 16 dětmi. Těšíme se již nyní.

Tábor Košátky 7.8. – 13.8.

Bližší info zde

Tábor Sněžná 20.8. – 27.8.Ahoj všichni :-)! Poslední z táborů bude opět na Sněžné u Krásné Lípy, zhruba 9 km od Rumburka. Těšíme se, že opět prožijeme nezapomenutelné dny v oblasti Labských pískovců a strážních hrádků. Ubytování je v objektu bývalé školy, která stojí na samotě vedle poutního kostela Panny Marie Sněžné. Počítáme se 24 dětmi a 12 dospělými. Protože je o tábory tradičně velký zájem, prosím abyste se co nejdříve přihlásili na níže uvedené adresy.

Prosíme také o Vaše modlitby za to, aby byl průběh táborů obohacující pro všechny účastníky.

Adresy vedoucích:
Dalibor Švarc, Nádražní 104/27, Neratovice 277 11, dalibor.svarc[at]seznam.cz, t. 607 185 123
Daniela Vrbová, Dr. E. Beneše 1035, Neratovice 277 11, daniela.vrbova[at]seznam.cz, tel: 723 737 292
Marian Cúth, Čtvercová 881, Neratovice,cuthovi[at]quick.cz, 323 541 115, 728 685 152
Matouš Cúth, tamtéž ↑, Matous.Cuth[at]gmail.com, 777 108 583