Víkend rodin

Milí přátelé!
Zveme Vás srdečně na další Víkend rodin. Tentokrát jej strávíme v termínu 1.- 3. 10.2010 v obci Sněžná u Krásné Lípy.Čekají nás opět výlety, společné večery a jako bonus: domácí kuchyně s šéfkuchařem Jindrou Vrbou.V případě dotazů se můžete obrátit na nás osobně, telefonicky či mailem.
Přihlášky co nejrychleji. Kapacita míst je omezená!
Těší se tým orgánizátorů

1 komentář :

Anonymní řekl(a)...

Ahoj všem . Chtěla bych poděkovat organizátorům a spolu víkendovníkům za krásně prožitý víkend. Celá rodina jsme si odpočinula a načerpala nové síly do dalších dní. Velmi si vážíme Otce Benedikta za jeho obětavost. Co se naší rodiny týče (a troufám si tvrdit že nejen za nás)byli jsme naprosto spokojeni s organizací a vařením si sami(tedy vlastně Jindrou Vrbou). Myslím si že společné mytí nádobí a uklízení v kychyni i jídelně je naprosto přirozená forma poznávání se. A tím pádem i já která mám trochu problém s navazováním nových kamrádských vztahů jsem neměla problém . Jsem moc ráda že jsme na víkend jeli a moc se těším na další. S Pozdravem a přáním pěkných dní pro všechny Helena Švarcová

Okomentovat