Jednoho krásného sobotního dne jsme my, spolčo mládeže, vyrazili na další výpravu do Prahy, našeho krásného hlavního města. Na dopoledne jsme měli domluvenou lezeckou stěnu v Kobylisích. Dříve než jsme však vešli dovnitř, jsme cvičili svou trpělivost a otužovali se, neboť pan horolezák, který měl přijít odemknout, se mírně opozdil o deset minut =oD. Pak jsme mohli 3 hodiny svorně blbnout na stěně nebo v posilovně, kde jsme uspořádali soutěž kdo nejvíckrát zvedne posilovač stehna nebo kdo udělá nejvíce sedlehů. Absolutním vítězem se stal Marek, který nejenže udělal 33 sedlehů za minutu, ale také se stal mistrem disciplíny sedlehy + oprava přístroje na sedlehy (sedlehovač :oD). V této disciplíně mu nemohl nikdo konkurovat, neboť sedlehovač spravil tak dobře, že už ho nikdo jiný nerozbil.

Po namáhavém dopoledni jsme se naobědvali v Karlíně a vydali se na průzkum Karlínského kostela, kde jsme mohli využít zkušeností z dopoledne, neboť jsme lezli do věže po různých žebřících. Celí vymrzlí jsme se vrátili z kostela a na rozehřátí jsme si zahráli kalčo a ping-pong. A celí vyhladovělí jsme se vydali na večeři.

Po večeři nás přišel navštívil náš bývalý kněz Pavel, a pak jsme si popovídali o Adventu a našich předsevzetích a pěkný den jsme zakončili filmem o kterém vám nemůžu říct nic, protože spánek byl mocnější. V neděli jsme poklidili a vydali se na mši do Holešovic, odkud jsme pak spěchali na autobus, který nás bezpečně dopravil zpět do Neratovic, odkud se každý z nás vydal zpět domů.

Anča Vrbová

A pokud chcete, můžete si prohlídnout výběr z něco málo fotek.