Vážení tatínci a maminkové

      Jak tak končí léto, zapřemýšleli jsme, co budeme dělat, až opět začne. A v našem plánování samozřejmě nemohly chybět letní dětské tábory. A abyste i Vy mohli plánovat prázdniny s našimi tábory, tak je opět mírně přiblížíme. Aby Vás nezmátlo pořadí, v jakém jsou tábory prezentovány – tak je to podle časového pořadí, ne kvalitativního. To by jinak byly všechny tábory na prvním místě 🙂

místo termín vedoucí
I Sněžná 24.7. – 31.7.  Daniela Vrbová
II Sněžná  31.7. – 7.8. Matouš Cúth
III  Krásno 7.8. – 14.8. Marek Cúth a Maruška Rajková

            I Sněžná: (Dana)
      Příští léto začneme farní prázdninový marathon na Sněžné u Krásné Lípy v termínu 24.7. – 31.7. 2010. Těšíme se na cca 24 dětí a 12 asistentů a samozřejmě na krásnou přírodu a spoustu společných zážitků. Prosím modlete se za přípravu našich táborů a postupujte podle Matoušových pokynů 🙂 a mějte se krásně!

            II Sněžná: (Matouš)
      Vzhledem k tomu, že letos jsme měli v Krásně krásné počasí, očekáváme příští rok ve Sněžné závěje a laviny. A rádi sebou vezmeme Vaše ratolesti – nemusíte se bát 🙂
      Letos očekáváme na táboře cca 20 dětí do cca 13 let a cca 10 asistentů nad cca 16 let. Na příští rok by se náš skvělý tým asistentů neměl příliš měnit, proto se na Vaše děti opět budou těšit asistenti mladí tělem i duchem.

            III Krásno: (Marek, Maruška)
      Náš tábor se bude konat v termínu 7.8.-14.8. v Krásně. Předpokládané složení by mělo být cca 20 dětí a 10 asistentů. Jedním z trháků našeho tábora je účast táborových veteránů Mariana s Maruškou Cúthovými na pozicích zdravotník a kuchařka. Dalším trhákem mohou být Vaše děti.

      Dále bychom Vás rádi poprosili, jestli chystáte vyslat Vaše děti na náš tábor, kdybyste nám mohli dát vědět do konce roku, tj. do 31.12.2009 23:59.59 .
      A na závěr po letech opráším „Taťkovu větu“. Tábory organizujeme, protože nás to baví, a protože na chvíle na nich strávené s Vašimi dětmi s láskou vzpomínáme. Věříme, že tyto pocity jsou oboustranné. Snažíme se na táborech vytvářet rodinnou atmosféru a tvářit se dohromady jako jedna veliká rodina.
      Příští rok by se měl opět na naše tábory přijet podívat, dle svých časových možností, i kněz naší farnosti P.Benedikt.

            Kontakty na vedoucí
Matouš Cúth, Čtvercová 881 Neratovice, tel.: 777 108 583
Marek Cúth, Čtvercová 881 Neratovice, tel.: 776 038 854
Maruška Rajková, Náměstí Republiky 997 Neratovice, tel.: 776 167 737
Daniela Vrbová, Dr.E.Beneše 1035 Neratovice, tel.: 723 737 292


S mnoha pozdravy za všechny Matouš Cúth