V naší farnosti také dlouhodobě probíhají víkendové akce pro mládež. Nejsou to akce striktně pro lidi z neratovické farnosti, ti tam bývají většinou v menšině. Jezdí na ně převážně mladí, kteří prošli našimi tábory a další pozvaní kamarádi.
      Víkendové akce bývají čtyři během půl roku. Vyrážíme v sobotu ráno na různá místa, kde si buď spíše hrajeme, nebo spíše pomáháme. Večer pak nechybí nedílná součást víkendovek, a to večerní povídání, kde společně probíráme témata, která se alespoň nenápadně dotýkají naší víry. V noci pak pravidelně nějaká část z nás ráda ponocuje u filmu nebo různých her. V neděli chodíme společně na mši a pak odjíždíme domů.
      Zkrátka se snažíme o nenáročné prožití víkendovek, které bereme jako možnost odpočinku po náročném týdnu, v příjemné společnosti.