Víkendovka pro mládež: 22.11. - 23.11. Karlín

V sobotu 22. listopadu neratovické spolčo vyrazilo na výlet do Prahy. Dopoledne jsme strávili v Kobylisích na horolezecké stěně a v posilovně, kde se kluci utkali v jízdě na veslařském trenažeru. Poté jsme se přesunuli do Karlína na faru, kde jsme společně poobědvali knedlíky plněné uzeným masem. Odpoledne jsme si zahráli hru kterou až na výjimky nikdo nechápal. Večer jsme diskutovali na téma co nám vadí na rodičích. Na závěr dne jsme shlédli film Dokonalý Trik. V neděli ráno jsme jeli do Kobylis na mši svatou a hurá domu.

Maruška Vrbová


pozn.: I když jsem chtěl zachovat původní pravopis autora, nakonec jsem v tomto článku opravil spoustu gramatických chyb :-)

3 komentáře :

Anonymní řekl(a)...

Abych si zase rejpnul - hru kterou sme hráli pochopili všichni...až na výjimky ;-)

Anonymní řekl(a)...

Mám dojem, že najít chyby na druhých je velmi snadný námět k diskusi. Zajímá mě jak dopadne diskuse na téma: "Co se Vám líbí na rodičích". Případně navrhuji vyhlásit farní soutěž ve chválení druhých (i sebe?) :-)

Pavel řekl(a)...

Téma vlastně znělo: Jak byste chtěli, aby s vámi rodiče jednali? Poměrně rychle jsme se podělili o to, že jsme většinou spokojeni, následující diskusí jsme chtěli dát najevo, že i rodiče mají prostor k růstu a dozrávání. Nakonec jsme se bavili o představě, že jsme rodiče a máme dospívající děti a jak bychom se k nim chovali.

Okomentovat