Pro mnoho dětí i asistentů a vedoucích je Horní Blatná tím nejlepším místem pro pořádání našich táborů. Leží úplně u hranic s Německem, v Krušných horách, několik kilometrů od Karlových Var. Je to diecézní centrum plzeňské diecéze a je velmi nově a prakticky opravené.

Tento rok dostala tu výsadu, že mohla pobývat na tomto místě parta asistentů společně s rodinou Lenky a Honzy Trhoňových a Cúthovi. Celkem nás bylo 39.

Celotáborovou hru inspirovanou knihou „Malý princ“ vytvářela především Maruška Rajková a Pavel Semela. Asistenti pak dotvářeli program pro jednotlivé dny.

Snad v dětech zůstalo něco z mouder, které se snažil Malý princ sdělovat ze svého života. Věříme, že v nich zůstal hlavně prožitek rodinné, kamarádské a radostné atmosféry.

Tento rok bylo poměrně dost nových dětí, dětí které s námi jely poprvé. To je vždy pro děti i asistenty náročné období. Pokud se všichni těší na další společně prožité léto, je to pro nás ta největší pochvala.

Fotky z tábora naleznete ve fotogalerii