Pozvánka: Farní zahradní slavnost

The Ascension by Edward Burne-Jones
I vyvedl je ven až do Bethanie, a pozdvih rukou svých, dal jim požehnání. I stalo se, když jim žehnal, bral se od nich, a nesen jest do nebe. A oni poklonivše se jemu, navrátili se do Jerusaléma s radostí velikou. A byli vždycky v chrámě, chválíce a dobrořečíce Boha. Amen.
(Lk 24.50-53)

Do Bethanie se jde z Jerusaléma přes Olivetskou horu, jež je podle tradice místem nanebevstoupení našeho Pána Ježíše Krista, skutečnou zahradou olivových stromů (Getsemany), hned za hradbami Svatého města. Na tuto událost oslavení v očekávání daru Ducha Svatého se naše farnost připraví

farní zahradní slavností,

jež se uskuteční v neděli 21. května 2017,
tradičně na zahradě U (již neexistující) vysoké jedle (Hix),
od 14:00.

Všichni farníci, farnice a jejich nejbližší jsou srdečně zváni ke strávení společného odpoledne a večera. Základní pohoštění (chlazené pivo, víno a voda) bude zajištěno organisátory. Dobrovolné příspěvky formou nestandardního pohoštění (nealkoholické nápoje a jídlo) jsou vítány.
Nedělní bohoslužby zůstávají beze změny.

Pro další informace kontaktujte Davida Krejčiříka, nejlépe e-mailem:
david(zavináč)ujf.cas.cz,
ve výjimečných případech na telefonu: 315695267.

The Ascension by Edward Burne-Jones

1 komentář :

Petr Kelin řekl(a)...

Budeme se těšit -sláva organizátorům i hostitelům.