Zvací dopis na tábory

Velevážení Velerodiče!

Tak mě tak napadlo, že když máme ty farní stránky, proč už dávno na nich není pozvání na letošní tábory. No a došel jsem na to, že tu není, protože ho sem nikdo nedal.

Tak jsem vytvořil upravenou (tj.: zkrácenou na desetinu původní délky tím, že jsem vypustil vtipné průpovídky ;-) ) verzi Zvacího dopisu a tady je:


Letní tábory letos budou:místo

termín

vedoucí

I

Sněžná

18.7.-25.7.

Marek Cúth a Maruška Rajková

II

Krásno

25.7. – 1.8.

Matouš Cúth

III

Sněžná

22.8. – 29.8.

Daniela Vrbová


No a klasicky Vám teď každej vedoucí napíše něco o chystanym táboře:


I Sněžná

Náš tábor se uskuteční na Sněžné, kde jsme byli naposledy před devíti lety. Budeme tedy znovu objevovat krásy tohoto místa. Na táboře nám bude vařit Maruška Cúthová, zachraňovat zraněné bude Marian Cúth. Program připraví skupina skvělých mladých asistentů. Rádi bychom na táboře měli zhruba 20 dětí a 10 asistentů.

Těšíme se moc, ať je den či noc :-)


II Krásno

Na našem táboře bude zhruba 20 dětí a 10 asistentů. Z asistentů by snad měli jet všichni, co byli s náma minule. Stejně jako se nám (snad) nezmění složení asistentů, tak se nemění ani místo, kam letos pojedeme. Takže opět budeme bydlet ve volnočasovém středisku v Krásně, v Chráněné oblasti Slavkovský les, cca 25 km od Karlových Varů.


III Sněžná

Ahoj všichni :-)! Poslední z táborů bude opět na Sněžné u Krásné Lípy. Prožili jsme tam před časem se současnými asistenty – tehdy dětmi – bezva tábory. Takže se těšíme, že tomu letos nebude jinak. Počítáme s 25 dětmi a 12 asistenty. Omlouvám se za suchý projev, na který mám vzhledem ke svým šedinám nárok a předávám klávesnici opět Matoušovi – je to tvoje kolego.


Kontakty vedoucích

Matouš Cúth, Čtvercová 881, 277 11 Neratovice, tel.: 777 108 583, Mathefw@seznam.cz

Marek Cúth, Čtvercová 881, 277 11 Neratovice, tel. 776 038 854, gerund@seznam.cz

Maruška Rajková, Náměstí republiky 997, tel 776 167 737, maria.rajkova@seznam.cz

Daniela Vrbová, Dr. E. Beneše 1035, 277 11 Neratovice, daniela.vrbova@seznam.cz, tel: 723 737 292


Tím končí zkrácená verze


S mnoha pozdravy za všechny Matouš Cúth

Žádné komentáře :

Okomentovat